Dzień otwarty szkoły

Opublikowano: piątek, 12 kwiecień 2024 Joanna Kasprzyk

W czwartek 11 kwietnia b.r. otworzyliśmy drzwi naszej szkoły dla uczniów klas ósmych, którzy już w najbliższym czasie będą podejmować decyzję o wyborze szkoły ponadpodstawowej. 

Ósmoklasiści, którzy zdecydowali się odwiedzić nasze liceum, obejrzeli krótki film prezentujący szkołę i zapoznali się z ofertą edukacyjną poszczególnych klas. Mogli porozmawiać z przedstawicielami wojska, policji i służby więziennej oraz uczniami klas mundurowych, obejrzeć efektowne doświadczenia w pracowni biologiczno-chemicznej, a w sali polonistycznej zobaczyć fragmenty najnowszej sztuki koła teatralnego. W sali gimnastycznej obejrzeli układ taneczny na stepach i mecz piłki siatkowej oraz wirtualną strzelnicę, a w hallu szkoły zapoznali się z ofertą kształcenia z języków obcych.

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym za wzięcie udziału w wydarzeniu. Z radością zobaczymy Was we wrześniu - już jako uczniów klasy pierwszej naszej szkoły.

Zdj. Żaneta Morek

Więcej fotografii w Galerii zdjęć.

Zespół Szkół i Placówek Oświatowych im. M. Kopernika
ul. A. Mickiewicza 9
34-130 Kalwaria Zebrzydowska
tel. 33-8766-526
faks. 33-8766-526
e-mail:
 sekretariat@lokalwaria.pl

http://www.lokalwaria.pl

Regon 356549345. NIP 551-23-14-307