Konkurs KAHOOT!

Opublikowano: wtorek, 29 marzec 2022 Małgorzata Brózda

22 marca 2022 w naszej szkole odbył się szkolny etap Powiatowego Interaktywnego Konkursu z Języka Angielskiego - KAHOOT z Tischnerem.Organizatorem konkursu było Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1 w Wadowicach. Celem konkursu było sprawdzenie wiedzy uczniów z zakresu gramatyki, leksyki, słownictwa na poziomie A2 do B1 oraz wiedzy na temat krajów anglojęzycznych. W pierwszym etapie konkursu na szczeblu szkolnym wzięło udział 27 uczniów. Etap ten składał się z zadań zamkniętych i otwartych w formie testu - 60 pytań. Test został przeprowadzony pod opieką szkolnego koordynatora - mgr Małgorzaty Wolskiej -  za pomocą aplikacji Kahoot! W pierwszym etapie troje uczniów z najlepszymi wynikami zakwalifikowało się do etapu II, a byli to: 

1.Kacper Cieślik 3C

2.Wiktoria Biskup 3E

3.Mateusz Jachimczyk 2A

To właśnie Ci uczniowie 29 marca wzięli udział w II etapie konkursu, który odbył się w CKZiU Nr 1 w Wadowicach. Etap ten również sprawdzał wiedzę uczniów z zakresu gramatyki, leksyki, słownictwa (ale tym razem na poziomie B1/B2) oraz wiedzy na temat krajów anglojęzycznych. Również składał się z 60 pytań w formie zadań zamkniętych i otwartych. W tym etapie wzięło udział 18 uczniów, walka była zacięta i emocjonująca. Miło nam poinformować, iż uczeń klasy 3C - Kacper Cieślik zdobył I wyróżnienie w tym konkursie. Niewiele brakło do podium, ale mimo to cieszymy się i gratulujemy Kacprowi wysokiego wyniku. Zachęcamy do sprawdzenia swoich sił za rok. 

Gratulujemy całej trójce, która reprezentowała naszą szkołę!

 

 

 

Zespół Szkół i Placówek Oświatowych im. M. Kopernika
ul. A. Mickiewicza 9
34-130 Kalwaria Zebrzydowska
tel. 33-8766-526
faks. 33-8766-526
e-mail:
 sekretariat@lokalwaria.pl

http://www.lokalwaria.pl

Regon 356549345. NIP 551-23-14-307