Pomoc Osobom Pokrzywdzonym

Joanna Kasprzyk

Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Radoczy po raz kolejny podaje pomocną dłoń włączając się w ogólnopolską akcję „Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem”.

W związku z ogólnopolską akcją „Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem” w dniach od 22 do 26 lutego w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Radoczy pełnione będą dyżury przez specjalistów: radcę prawnego, kuratora zawodowego z Sądu Rejonowego w Wadowicach, funkcjonariusza policji, psychologa oraz specjalisty do spraw przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

Celem akcji jest przeciwdziałanie przemocy w rodzinie oraz zwrócenie uwagi na potrzeby osób pokrzywdzonych przestępstwem. Świadkowie oraz osoby pokrzywdzone przestępstwem uzyskają wsparcie w postaci informacji o przysługujących im prawach i obowiązkach, etapach postępowania, procedurach oraz instytucjach pomocowych, do których mogą się zwrócić.

Zainteresowanych mieszkańców powiatu wadowickiego zachęcamy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego po numerem telefonu 33 8731001, skype: Ośrodek Interwencji Kryzysowej- wsparcie oraz mailowego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – informuje nas Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Radoczy

 

 

 

Zespół Szkół i Placówek Oświatowych im. M. Kopernika
ul. A. Mickiewicza 9
34-130 Kalwaria Zebrzydowska
tel. 33-8766-526
faks. 33-8766-526
e-mail: lokalwaria@iap.pl

http://www.lokalwaria.pl

Regon 356549345. NIP 551-23-14-307