Dzień Otwarty za nami...

Opublikowano: poniedziałek, 30 maj 2022 Joanna Kasprzyk

27 maja 2022 r. ósmoklasiści z okolicznych  szkół podstawowych tłumnie odwiedzili mury naszego liceum, aby zapoznać się z przyszłoroczną ofertą edukacyjną dla klas pierwszych i zwiedzić pomieszczenia szkolne.

Duże zainteresowanie wzbudziła zwłaszcza oferta klasy mundurowej. Zwiedzający mieli okazję zobaczyć stoiska i  porozmawiać z przedstawicielami jednostki patronackiej naszej szkoły czyli 8. Bazy Lotnictwa Transportowego w Balicach, Policji, Straży Pożarnej i Służby Więziennej.

W pracowni chemiczno-biologicznej uczniowie prezentowali ciekawe doświadczenia, w sali polonistycznej członkowie koła teatralnego wystawiali fragmenty nowej sztuki, a korzyści z nauki informatyki i języków obcych prezentowali nauczyciele i uczniowie w pracowniach informatycznej i  językowych oraz na specjalnie przygotowanych stoiskach.

Nauczyciele wychowania fizycznego prezentowali bogatą bazę sportową naszego liceum: nową siłownię, wielofunkcyjne boisko sportowe, salę gimnastyczną. Ósmoklasiści mieli okazję obejrzeć występ grupy tanecznej z Ogniska Pracy Pozaszkolnej oraz ćwiczenia na stepach, na siłowni i rozgrywki w piłkę ręczną i siatkówkę.

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym naszą szkołę w tym dniu i zapraszamy w progi naszej szkoły we wrześniu, już jako uczniów klas pierwszych.

Więcej zdjęć w galerii.

Zespół Szkół i Placówek Oświatowych im. M. Kopernika
ul. A. Mickiewicza 9
34-130 Kalwaria Zebrzydowska
tel. 33-8766-526
faks. 33-8766-526
e-mail:
 sekretariat@lokalwaria.pl

http://www.lokalwaria.pl

Regon 356549345. NIP 551-23-14-307